Ataşehir Servisi

Ataşehir Protherm

Ataşehir kombi servisi

Ataşehir Protherm Servisi

Toplu konutlarda hem maliyeti hemde bol servis ağı ile Protherm sistemleri yoğun bir şekilde kullanıcılardan talep görmektedir.Olası bir protherm kombi arızası olduğunda ataşehir protherm servisi siz ataşehirlilere yedi gün yirmi dört saat hizmet vermektedir. Orjinal yedek parça kullanımı ve servis raporlu garantili işlemlerimizle size ısıtma sisteminizde yardımcı olalım.

Protherm Kombi Servisi

Protherm kombi sorunları genelde ateşleme başarısızlığı yada sıcak su vermeme sorunudur.Eğer ateşleme başarılı bir şekilde gerçekleştiği halde ısınma yapmıyorsa kombinizde ciddi bir sorun var demektir.İşte burada Ataşehir protherm servisi devreye girerek cihazınızın düzgün bir biçimde çalışmasını sağlıyor periyodik bakımlarınızı gerçekleştiriyoruz.Protherm teknik servis hizmetiniz de.

uzman-kombi-teknisyenleri

Ataşehir Protherm Teknik Servis

Kombinizi yerinde tamir ediyoruz,protherm kombi tamiri gerçekleştiren Ataşehir protherm servisi elemanları cihazınızı kontrol ettikten sonra size sorarak onay alındıktan sonra tamir işlemini gerçekleştirir.Yine tüm bu süreç esnasında yaşanabilecek en ufak bir arıza veya aksaklık kombinizin kendisini kapatmasıyla sonuçlanacaktır.

Protherm kombi tamirinde uzman protherm teknik servis sağlayan firmamız aracılığıyla bu arızanın nerede ve nasıl olduğunu tespit ettirtebilir ve düşük bir maliyetle kombinizi komple değiştirmektense tamir ettirerek kullanabilirsiniz. Kombiler her ne kadar karmaşık cihazlarda olsalar, birkaç parça değişimiyle giderilemeyeceği sorunları da bulunmamaktadır.

Ataşehir İlçesi Protherm Kombi Arıza – Klima Arıza – Hidrofor Arıza – Kazan Arıza – Brülör Arıza – Klima Montaj – Protherm Hidrofor Montaj – Protherm Kombi Kart Tamiri – Klima Gaz Dolumu – Protherm Yoğuşmalı Kart Tamiri – Denge Tankı Değişimi – Protherm Kombi Gaz Valfi – Protherm Kombi Fan Tamiri – Yoğuşmalı Kombi Fan Tamiri

SERVİS ÇAĞIR