Ataşehir Servisi

Ataşehir Kombi

Ataşehir Kombi

Ataşehir kombi servisi

Ataşehir Kombi servisi

Ataşehirde bulunan 7/24 Ataşehir kombi servisi firmamız yerinde ve işinin ehli bir ekiple kombinize müdahalede bulunarak bir arızası varsa arızasını giderebilir, bir parçasının değişmesi gerekiyorsa isterseniz orijinal isterseniz de orijinale yakın başka bir parça ile değişimini sağlayabiliriz.Hızlı ve kusursuz servis anlayışı ile sizlere soğuk havalarda gece gündüz sıcak bir yuva garantisi veriyoruz.Ataşehir kombi servisi daima hizmetiniz de.

Kombi Bakımı

Kombi bakımınızı yaptırdınızmı? Bakım yaptırmadığınız kombiler her sene artarak çok daha yüksek doğalgaz faturalarını da beraberinde getireceği kesindir. Bakımı yapılmayan kombiler hem sağlığınızı tehdit eder hemde ekonomik olarak sizleri zorlar.Her sene kışa girmeden kombi bakımınızı yaptırmanız sizler için daha güvenli bir yaşam demektir.Arayın kombi bakım kampanyalarımızdan faydalanın.

uzman-kombi-teknisyenleri

 

Kombi Kart Tamiri

Kombilerde bulunan ana kartlar yani kombinin beyin vazifesini gören elektronik aksamları elektrik kesilmesi,voltaj düşmesi veyahut yıpranmaya ve neme maruz kaldıklarında kombi cihazınızında çalışmamasına sebeb olurlar.Hem hermetik kombi kartı tamiri hemde yoğuşmalı kombi kartı tamiri ataşehir servisimiz tarafından bir yıl garantili yapılmaktadır.Kargo hizmetimiz mevcuttur gönderin size tamirini yapıp iade edelim.

Ataşehir Teknik Servis

Kesintisiz kombi hizmetleri sağlayarak siz değerli müşterilerimizin herhangi bir problem yaşamadan, günlük hayatınıza devam etmeniz için kombi alım ve satım veya tamirat ve tadilat sektöründeki en güvenilir ve en hızlı Ataşehir kombi servisi sağlayan firmamızla iletişime geçmesini bekliyor olacağız. Kombiniz ile ilgili bir sorun olursa sizi hiçbir endişeye sevk etmeden, aynı gün içerisinde kombinize müdahalede bulunarak eskisinden daha iyi bir şekilde çalışır vaziyette kombinizi tamir edeceğimizden hiç kuşkunuz olmasın. Bırakın sizin yerinize biz endişelenelim.

SERVİS ÇAĞIR