Ataşehir Servisi

Ataşehir Kazan Brülör

Ataşehir Kazan Brülör

brulor-kazan

Ataşehir Kazan Servisi

Kombilerin ısıtamayacağı kadar büyük konutlar ve işyerlerinde kullanılan bazıları devasa boyutlara sahip doğalgaz ve ya katı yakıtla çalışan kazan sistemleri cüssesi büyük olduğu kadar yüksek yakıt yakma oranınada sahiptir. Ataşehir kazan servisi sizlerin kullandığı kazan sistemlerine kazan bakım,kazan arıza ve çözümleri desteği vermekteyiz. 7/24 çalışan teknik servis ekiplerimiz size kayıt bıraktığınız andan itibaren en kısa sürede çözüm bulacaklardır. Üflemeli kazan ve atmosferik kazan sistemlerinin tümüne periyodik genel bakım yapmaktayız.

Ataşehir Brülör Servisi

Isıtma ve sıcak su temin etmekte kullanılan ve kazanlara monte bir şekilde bağımsız olarak çalışan üflemeli brülör sistemleri teknik servisi.Ataşehir brülör servisi brülörlerinizde çıkan her türlü arızada sizlere yardımcı oluyor.Flanş,ateşleme elektrodu,beyin otomatiği,brülör fan tamiri ve brülör kazan kart tamiri hizmeti bizlerde mevcut olup size hızlı güleryüzlü teknisyenlerimizle servis desteği vermekten memnuniyet duyarız.Kazan kart tamiri ve değişen tüm brülör yedek parçalar bir yıl firma garantisi altındadır.Arayın online size yardımcı olalım.

Ataşehir Brülör Teknik Servis

Ataşehir kazan ve brülör servisi firmamız ile yılın dilediğiniz gününde iletişime geçerek kazan ve brülör kontrollerinizi düzenli yaptırın. Firmamız bünyesinde barındırdığı tecrübeli ve güler yüzlü teknik ekibiyle birlikte kış aylarına sorunsuz bir ısıtma sistemi ile birlikte girmeniz için gerekli olan tüm parçaları tek tek kontrol edecek, filtreleri eğer gerekiyorsa değiştirecek ve kazan, brülörünüzün içerisindeki tozlanmayı temizleyecektir. Bu sayede hem olası arızalardan kurtulmuş olacaksınız hem de aylık ödediğiniz faturanızda gözle görülür bir kar sağlayacaksınız.

SERVİS ÇAĞIR