Ataşehir Servisi

Ataşehir Hidrofor

Ataşehir Hidrofor

hidrofor

Ataşehir Hidrofor Servisi

Hidroforlar sıcak yaz günlerinde özellikle istanbul gibi artık eskisi kadar yağış almayan büyük şehirlerde kullanımı mecburiyete dönmüş kullanım suyu cihazlarıdır. Bakımı periyodik olarak yapılan hidroforlar sayesinde yüksek masraf ödemek zorunda da kalmaz susuz günler geçirmezsiniz.Hidrofor arıza, hidrofor bakım, basınç şalteri, denge tankı, hidrofor mebran değişimi Ataşehir hidrofor servisi tarafından garantili yapılmaktadır.Değiştirilen tüm hidrofor yedek parçaları firmamız garantisi altında olup servis raporu düzenlenmektedir.

Hidrofor Bakımı

Hidroforunuzun bakımını yaptırmak hidroforunuzun kullanma ömrünü uzatmak ve tasarruf etmek açısından hayati bir önem teşkil etmektedir. Hidroforunuzun bakımını ilkbaharın başlangıcında yaptırmanız zaman açısından en ideal seçim olacaktır böylece hidroforunuz sıcak yaz günlerine erkenden hazırlayabileceksiniz. Ataşehir hidrofor servisi bakımı esnasında hidroforunuzun her bir parçası detaylıca incelenir ve sıcak susuz yaz aylarında olası bir arıza önceden belirlenerek öncesinden onarılır.

Hidrofor Teknik Servis

Hidrofor kontrollerinizi düzenli yaptırın aksi takdirde hem zaman hem de para açısından bir hayli zarara uğrayacaksınızdır. Düzenli yaptırmanızdan kasıt senede minimum bir kez bakım yapılmasıdır. Bakımlar sayesinde hidroforunuzun hem ömrü olduğundan daha uzun olur hem de cihazınız daha verimli çalışabilir.

Evlerinizde ve iş yerlerinizde kullandığınız cihazlardan elektrik,doğalgaz ve basınçlı su ile çalışan sistemleri kullananlarının hepsi her yıl düzenli olarak bakıma tabi tutulmalıdır. Sadece bakım yaptırmanızda yetmeyecektir ayrıca bakımı yapan firmanın işinin ehli ve deneyimli olması da gerekmektedir aksi durumlarda kaş yaparken göz çıkartabilirsiniz. Hidrofor montajıda yapmaktayız.

SERVİS ÇAĞIR